Skip to content
E-RÖPORTAJ ZİNCİRLERİNİN KONUĞU HAKAN ACAR

E-RÖPORTAJ ZİNCİRLERİNİN KONUĞU HAKAN ACAR

Recep Koca ile Lojistik Analizi

Bugünkü Konuğumuz Uçak mühendisi Yalın Dönüşüm Koordinatörü Sayın; Hakan Acar oldu.

1-Üretimde israfı önlemek adına yalın üretim teknikleri uygulanmaktaydı, Teknoloji 4.0 la birlikte ‘’yalın’’ kavramını bir çok alanda duymaya başladık, yoğun rekabetin var olduğu küresel dünyada şirketler yalın dönüşümün neresinde, yalın dönüşüm aşamalarını aktarabilir misiniz?

2-Gelişen dünyada dünü çok çabuk tüketmeye başladık, tüketirken bilginin en önemli yatırım aracı olduğu fark etmiş bulunmaktayız, bilgi ve marka yönetimini harmanladığınızda, şirketlerin sektör lideri olmaları kaçınılmazdır, marka yönetimi ile bilgiyi doğru harmanlamanın bir yolu var mıdır?

3-Müşteri memnuniyetinin hat safhada olduğu bir zaman içerisindeyiz, kaliteye önem veren birçok şirket balık kılçığı diyagramını kullanmaya başladı, nedir bu balık kılçığı diyagramı?

4-Şirketlerde özellikle giderlerimizi sınıflandıramadığımız için maliyet muhasebesinde sınıfta kalıyoruz, Şirketlerin başına bela olan bu maliyet muhasebesi nedir, Dijital dünyada maliyet muhasebesi yapmanın kısa bir yolu var mıdır?

5-İş hayatında kurumsallaşma sorunu yaşayan birçok şirketin başarısızlıktaki ortak noktası, iş disiplini stratejilerinin olmamasından kaynaklanmaktadır, sizce bu iş disiplini nedir?

6- Lojistik Öğrencilerinin En çok Merak Ettikleri Kendimizi Nasıl Geliştirebiliriz Sorusuna Önerileriniz Nedir?

Benimde Lojistik sektörüne dair söyleyeceklerim var diyorsan [email protected] adresine mail atarak Gizem hanımla iletişim bilgilerini paylaşmanız yeterli olacaktır.
Programın hedefi 100 Lojistik dostu ile 3000 dakika yayını sektöre ücretsiz hediye etmektir.

Sağlıklı günlerde Lojistikle kalın.

www.recepkoca.com

https://www.linkedin.com/in/recepkoca/

https://www.instagram.com/lojistikbirhayattir/

https://join.skype.com/invite/dfEMOFYrNEgO

2 Yorumlar

  1. Çok güzel bir söyleşi olmuş eline emeğine sağlık 👏👏👏👏


Bir Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
Whatsapp Destek?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim
Powered by